Kontingentbetaling 2019

Mandag 2. september går det ut en automatisk e-post om kontingentbetaling. Her følger litt mer informasjon rundt dette. 

2019-08-31
Drammen Rivers

Denne inforamsjonen har også blitt sendt ut på epost til alle aktive medlemmer/foresatte.

Hvordan betales kontingenten?

  • Betaling skjer via medlemssystemet vårt, som er knyttet opp mot Norges Idrettsforbund. Du logger inn på dem via www.drammenrivers.no, logg inn øverst i venstre hjørnet. Hvis menyen ikke synes må du klikke på «hamburgermenyen». 
  • Det er viktig at alle som er medlemmer fra før logger inn på din side og ikke oppretter en ny bruker. Hvis du ikke husker brukernavn eller passord, klikk på linken markert i gult på bildet. Når du har logget inn skal du komme til oversiktssiden over hva du skal betale.
  • Betaling gjøres med kort online.
  • Se mer informasjon om hvordan du betaler i filen som ligger på hjemmesiden under Medlemskap og treningskontingent https://www.drammenrivers.no/files/128 


Spørsmål?
NB! Den e-posten som blir sendt ut fra systemet går ikke å svare på, så hvis dere har noen spørsmål ta kontakt på info@drammenrivers.no.
Er det noen som har økonomiske utfordringer med å betale kontingenten, ta en prat med treneren din eller kontakt styret på info@drammenrivers.no så hjelper vi til å løse det.


NB! De automatiske betalingsvarslene blir sendt ut hver mandag frem til det er betalt.

En oversikt over alle kontingenter per gruppe finnes her 
https://www.drammenrivers.no/Drammen-Basketballklubb/Sidemeny/Medlemsskap-og-treningskontingent/Treningskontingent.html

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket

Kalender

Juni
MTOTFLS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012